Зеленський у Братиславі: Україна підписала контракт на виробництво САУ Zuzana 2

Зеленський у Братиславі: Україна підписала контракт на виробництво САУ Zuzana 2

Президент України Володимир Зеленський у п'ятницю, 7 липня, прибув до Словаччини з робочим візитом. Наразі вже підписано контракт, що Словаччина поставить Україні 16 САУ "Zuzana 2".

Про це заявив глава української держави на прес-конференції з президентом Словаччини Зузаною Чапутовою.

За словами Зеленського, під час свого візиту до Братислави він уже встиг провести особисту зустріч зі словацькою колегою та зустріч на рівні делегацій.

"Я вдячний за оборонну підтримку, за всі ці місяці, зокрема й за підтримку зараз. Напередодні було підписано контракт на виробництво 16 самохідних гаубиць Zuzana 2", - заявив український президент.

Президентка Словаччини цю інформацію підтвердила.

"Нам вдалося підписати контракт на поставку 16 "Zuzana" в Україну і це відбудеться вже найближчим часом. Ми будемо спільно розробляти новий тип гаубиць. Розпочнеться спільне виробництво боєприпасів", – повідомила Чапутова.

Вона також зазначила, що її країна докладеться до розмінування в Україні. 

Нагадаємо, український Президент Володимир Зеленський після візиту в Болгарії відправився до Чеської Республіки, де зустрівся із чеським президентом, депутатами та журналістами. Прем’єр Чехії Петр Фіала розповів, що країна надіслала Україні 667 одиниць важкої техніки.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, Президент України Володимир Зеленський після робочого візиту до Болгарії прибув в Чехію. Літак глави української держави вже приземлився на території Чеської Республіки. У мережі вже оприлюднили відео, як літак Президента України у супроводі двох винищувачів приземляється у Чехії.

Головне