Зеленський про звинувачення рф щодо атаки на Кремль: Вони щоденно будуть щось вигадувати

Зеленський про звинувачення рф щодо атаки на Кремль: Вони щоденно будуть щось вигадувати

Україна не атакує російського диктатора Володимира Путіна та Москву, Україна бореться за власні території. Відповідну заяву зробив Президент України Володимир Зеленський, коментуючи звинувачення з боку рф щодо так званої української атаки на Кремль.

"Ми не атакуємо ані Путіна, ані Москву. Ми боремося на своїй території, захищаємо свої села і міста. Нам зброї не вистачає навіть для цього… Тому - ми не атакували Путіна. Ми це трибуналу залишимо", - заявив глава української держави.

Разом з тим Володимир Зеленський висловив думку, що Кремль звинуватив Україну в цій атаці, оскільки рф не має перемог на полі бою.

Також Президент України додав, що Володимир Путін більше не може мотивувати російське суспільство і відправляти просто так солдат на війну.

"Йому потрібно щось робити різке: то "замахи", то дрони, то якісь "гуси, які їх бомбили". Вони щоденно будуть вигадувати ті чи інші кроки. А все вирішується простіше: не треба нікого залякувати, не треба використовувати зброю, потрібно вийти з нашої території", - заявив Володимир Зеленський.

Як повідомляли "Ми-Україна", росія звинуватила Україну в ударі по Кремлю, який стався цієї ночі. Російська влада заявила, що удар по Кремлю є “спланованою терористичною акцією” та “замахом на президента росії”.

Згодом радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк заявив, що атака дронів на Кремль є свідченням підготовки росії до масштабного терористичного акту. 

Головне