Зеленський підтвердив отримання ще однієї системи ППО PATRIOT

Зеленський підтвердив отримання ще однієї системи ППО PATRIOT

Президент України Володимир Зеленський подякував прем’єр-міністру Нідерландів Марку Рютте за намір передати Україні ЗРК Patriot.

Про це очільник держави сказав у своєму зверненні до українців 17 січня.

"Саме сьогодні прозвучала дуже важлива новина від Прем’єр-міністра Нідерландів Марка Рютте. Новина фактично про продовження наших із ним нещодавніх переговорів. Україні буде надана ще одна батарея Patriot. Дякую, Марку! Тобто маємо вже три гарантовані батареї. Але це тільки початок. Працюємо над новими рішеннями для зміцнення нашої ППО", - заявив Зеленський.

Крім того, президент обговорив оборонну співпрацю з Федеральним президентом Німеччини Штайнмаєром.

Рютте перебуває у Вашингтоні, де зустрінеться з президентом США Джо Байденом. Марк Рютте також заявив, що Нідерланди візьмуть участь в американо-німецькій ініціативі з надання Україні оборонних систем. Прем'єр-міністр Нідерландів повідомив, що раніше він спілкувався телефоном з канцлером Німеччини Олафом Шольцем і президентом України Володимиром Зеленським, щоб обговорити це рішення.

Як писав телеканал "Ми-Україна" раніше, Єрмак у Давосі закликав партнерів України створити спецтрибунал щодо злочину агресії рф.

Головне