Зеленський звернувся до лідерів країн з G7: Ви знаєте, що нам потрібно

Зеленський звернувся до лідерів країн з G7: Ви знаєте, що нам потрібно

Президент України Володимир Зеленський звернувся до лідерів країн "Великої сімки" (G7). За його словами, вони знають, що нам потрібно і розуміють, що ми потребуємо цього вчасно.

Про це він повідомив у своєму Telegram-каналі. Зеленський висловив подяку партнерам G7 за ці два роки разом.

"Той страшний день 24 лютого і весь жах, принесений росією, все ж не позбавив нормального майбутнього Україну. Будь ласка, памʼятайте, що імперські амбіції та реваншизм зникають лише від програшу того, хто ними заражений, і завжди саме це відкриває простір для справжньої безпеки та розвитку демократії. Ми чуємо в цей час: History is watching. І це абсолютно вірно", - йдеться в дописі глави держави.

Він зазначив, що партнери дуже добре знають, що нам потрібно, щоб захистити наше небо, щоб зміцнити нашу армію на землі. Крім того, вони знають все, що нам потрібно для підтримки та продовження успіхів на морі

"І ви добре розумієте, що нам потрібно все це вчасно. Ми розраховуємо на вас. Нашого лідерства достатньо, щоб відновлювати безпеку. Коли провідні демократії світу дійсно рішучі, ця рішучість долає всі виклики", - додав Володимир Зеленський.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, міністр фінансів повідомив, що вже зараз відчувається певна нехватка коштів, але цього не відчувають громадяни України. Сергій Марченко пояснив, що уряд знаходить ресурси, аби перекрити ці потреби.

Головне