Зеленський зустрівся з віце-президенткою США Камалою Гарріс: головні моменти

Зеленський зустрівся з віце-президенткою США Камалою Гарріс: головні моменти

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з віце-президенткою США Камалою Гарріс у суботу, 17 лютого. За словами глави держави, головними темами перемовин були безпека та стійкість.

Про це йшлось на спільній пресконференції Зеленського і Гарріс. За словами президента України, ключовим питанням є збереження американської підтримки.

"Україна та наші воїни чекають на підтримку голосування по темі України. ... Ми маємо цього року забезпечити конфіскацію заморожених російських активів на користь захисту від російського режиму", - заявив Зеленський.

Він також наголосив, що впевнений у тому, що ми можемо зупинити росію, адже мусимо це зробити.

Водночас Камала Гарріс заявила, що двопартійна підтримка України присутня в обох палатах. Вони з президентом Сполучених Штатів Джо Байденом будуть працювати над забезпеченням усіх ресурсів. 

"Ми дотримуємося принципу, що Росія заплатить за скоєне. ... США залишиться з вами до самого кінця", - додала американська віце-президентка.

Також, за словами президента Володимира Зеленського, допомоги від США недостатньо для перемоги, тому що "шлях до перемоги - це люди. Моральний дух українського воїна". 

"Для України пакет допомоги від США життєво важливий. Чи цього достатньо для перемоги - ні", - зазначив Зеленський.

Президент України підкреслив, що пакет підтримки, передання якого наразі намагаються схвалити в США, це шлях вперед. 

"Рух вперед набагато важливіший, ніж стагнація на полі бою", — додав президент під час пресконференції.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, президент України Володимир Зеленський провів зустріч із прем'єр-міністром Нідерландів Марком Рютте у межах Мюнхенської конференції з питань безпеки у суботу, 17 лютого.

Головне