Зеленський зібрав Ставку: доповідали Сирський, Умєров, Буданов та інші

Зеленський зібрав Ставку: доповідали Сирський, Умєров, Буданов та інші

Президент Володимир Зеленський знову зібрав Ставку Верховного Головнокомандувача, де заслухав доповідь Головкома Збройних сил Олександра Сирського щодо ситуації на Харківщині та Донбасі.

"Ставка. Очна доповідь Головкома Олександра Сирського, який усі ці дні перебував на Харківщині і керував обороною регіону. Повна картина бойових дій на Харківському напрямку та на Донбасі. Намір окупантів зрозумілий: відтягнути наші сили на північ, щоб просунутися на сході. Знаємо, як відповідати", - зазначив президент.

Також з доповіддю на Ставці виступив міністр оборони Рустем Умєров. Він розповів про забезпечення армії та графіки надходження зброї від партнерів. 

Окремо глава держави заслухав доповідь голови ДПСУ Сергія Дейнеки. За словами Зеленського, очільник Держприкордонслужби нині працює на прикордонні, зокрема у Чернігівській, Сумській та Харківській областях.

"Доповіді розвідок: начальник ГУР МО Кирило Буданов, голова СЗР Олег Іващенко. Окрім планів рф на полі бою розвідники отримали багато даних щодо стратегії зриву Саміту миру. Це стало головним завданням російської дипломатії та зовнішньої розвідки на найближчий час", - повідомив Володимир Зеленський.

Як повідомляли "Ми-Україна", Сполучені Штати Америки готують для України новий пакет військової допомоги вартістю майже 300 мільйонів доларів, який планується виділити вже 24 травня.

Головне