Зеленський: Жодна, навіть ідеальна, формула миру не допоможе вплинути на росіян

Зеленський: Жодна, навіть ідеальна, формула миру не допоможе вплинути на росіян

Президент Володимир Зеленський переконаний, що жодна формула миру, якою б ідеальною вона не була, не змусить росію зупинити агресію проти України. Про це він розповів у документальному фільмі про війну в Україні та створення Формули миру.

За словами українського президента, вплинути на росіян можуть представники всіх континентів, однак для цього вони повинні бути зацікавленими в українській формулі миру.

"Для когось і Нормандія, і Мінськ були ідеальними. Але треба зацікавленість кожного представника кожного континенту в цій формулі, а значить не треба бути егоїстами. Так, війна у нас, але якщо твоя ціль всіх об'єднати проти агресії, то ти повинен розраховувати, що ці люди побачать щось для себе. Всі повинні знайти для себе місце в Формулі", - зазначив Володимир Зеленський.

Як повідомляли "Ми-Україна", президент Володимир Зеленський назвав ультиматумом Мінські угоди, який був дуже вигідний росії.

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.