Зеленський закликав допомагати Україні збивати дрони і ракети, як світ зробив це у Ізраїлі

Зеленський закликав допомагати Україні збивати дрони і ракети, як світ зробив це у Ізраїлі

Президент Володимир Зеленський закликав світову спільноту допомагати Україні збивати дрони і ракети так, як це відбулося у Ізраїлі. Про це він заявив у своєму вечірньому зверненні.

За словами глави української держави, союзники Ізраїлю продемонстрували у небі, що єдність у захисті від терору може бути дуже ефективною.

"Разом діяли Ізраїль, Америка, Британія, Франція та Йорданія. Максимально ефективно.

Разом вони не допустили, щоб терор узяв гору. І разом працюють - із багатьма іншими, - щоб не було й подальшої ескалації", - заявив Володимир Зеленський.

Водночас він нагадав, що Ізраїль не є членом НАТО, однак країни-члени Альянсу стали на його захист.

"Ніхто не виявився втягнутим у війну. Вони просто допомогли захистити життя.

"Шахеди" в небі України звучать так само, як і в небі Близького Сходу. Балістика всюди б’є однаково, якщо її не збити. Небо Європи могло б уже давно отримати саме такий захист, який потрібен, якби так само й Україна мала схожу повну підтримку партнерів у збитті дронів і ракет.

Терор має програвати всюди й повністю, а не десь більше, а десь менше", - зазначив глава української держави.

Він висловив подяку усім країнам та лідерам, які допомагають Україні посилили ППО, надають ракети для систем протиповітряної оборони та тренують українських пілотів на винищувачах F-16. 

"Усе це працює й надалі працюватиме на захист життя. Але ми бачимо зараз, як єдність може спрацювати справді на сто відсотків і як майже сто відсотків "шахедів" і ракет можуть бути збиті. Ми будемо говорити з партнерами про це", - наголосив президент Зеленський.

Як повідомляли "Ми-Україна", президент Володимир Зеленський зібрав Ставку Верховного Головнокомандувача ввечері 15 квітня. Головними темами обговорення стали фронт та енергетика. 

Головне