Зеленський вніс зміни у персональний склад Ставки та РНБО

Зеленський вніс зміни у персональний склад Ставки та РНБО

Президент Володимир Зеленський вніс зміни до складу Ставки верховного головнокомандувача та Ради нацбезпеки та оборони. Про це свідчать укази №67 та №68, опубліковані на сайті офіційного інтернет-представництва глави держави.

Новим указом введено до персонального складу Ставки введено нового головнокомандувача ЗС України Олександра Сирського. Тим самим документом Зеленський вивів зі складу Ставки Валерія Залужного.

Указом №68 глава держави включив Сирського до складу РНБО та вивів з нього Залужного та ексочільницю Мінветеранів Юлію Лапутіну.

Кадрові зміни у ЗС України

Як відомо, 8 лютого на сайті Офісу президента з'явились офіційні укази, згідно з якими Володимир Зеленський звільнив Валерія Залужного з посади головнокомандувача Збройних сил України та призначив натомість Олександра Сирського. Перед призначенням Сирського його також звільнили з посади командувача Сухопутних військ ЗСУ.

9 лютого глава держави оголосив про звільнення керівника Генерального штабу ЗСУ Сергія Шаптали. Новим начальником Генштабу було призначено генерал-майора Анатолія Баргилевича, який командував Силами територіальної оборони ЗСУ. 

Як писав "Ми-Україна" раніше, 9 лютого президент Володимир Зеленський присвоїв колишньому Головнокомандувачу ЗСУ Валерію Залужному та керівнику Головного управління розвідки Міноборони Кирилу Буданову звання Героя України з врученням ордена "Золота Зірка". "Золота Зірка" - це найвищий ступінь відзнаки в Україні, що надається за здійснення визначного геройського вчинку.

Головне