Зеленський у США зустрівся з очільником Пентагону Ллойдом Остіном

Зеленський у США зустрівся з очільником Пентагону Ллойдом Остіном

Президент України Володимир Зеленський у понеділок, 11 грудня, прибув з візитом у США, де вже зустрівся з очільником Пентагону Ллойдом Остіном. Про це глава держави повідомив у своєму Telegram-каналі.

За словами Зеленського, на зустрічі також присутнім був голова Об'єднаного комітету начальників штабів генералом Чарльз Браун. Розмова трьох високопосадовців відбулась у Національному університеті оборони США, що в американській столиці Вашингтоні.

Під час зустрічі, як розповів президент України, було обговорено виклики для глобальної безпеки, розвиток подій на полі бою в Україні та подальшу українсько-американську співпрацю в оборонній сфері.

Володимир Зеленський висловив подяку Сполученим Штатами за виконання спільних домовленостей. Особливо це стосується посилення протиповітряної оборони в Україні. Він особисто подякував міністру оборони США Остіну та генералу Брауну за їхнє лідерство у цих питаннях.

Відомо, що президент Зеленський прибув до Вашингтона на початку дня перед запланованими переговорами з президентом Джо Байденом та лідерами Конгресу США. Крім того, ЗМІ повідомляють, що готується зустріч Зеленського та директорки-розпорядниці Міжнародного валютного фонду Крісталіни Георгієвої. Як пише Bloomberg, бесіда має відбутися того ж дня, коли Міжнародний валютний фонд планує схвалити транш для України у розмірі 900 млн доларів.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, президент України Володимир Зеленський висловив думку, що Аргентина може грати ключову роль у об'єднанні країн Латинської Америки навколо України та активно брати участь у реалізації української Формули миру.

Головне