Зеленський про удар по "Охматдиту": "В такі моменти я хочу вбити Путіна, ми всі хочемо"

Зеленський про удар по

Президент Володимир Зеленський висловив своє глибоке обурення та емоційну реакцію на нещодавній ракетний удар по дитячій лікарні "Охматдит" у Києві. Під час виступу в Президентському фонді та Інституті Рональда Рейгана він відверто зізнався, що в такі моменти виникає бажання фізично помститись тим, хто віддає накази про такі атаки, і це почуття, на його думку, поділяють багато українців.

Зеленський підкреслив, що такі дії російських військових і диктатора Путіна демонструють повну байдужість до життя мирних українців, навіть дітей.

"Для мене це, знаєте, для всіх це дуже чутливо. Я батько, я президент, я людина і це дуже-дуже складно втрачати людей, втрачати дітей. Ви бачите цих батьків, коли їхні іти помирають. В цей момент ви хочете вбити Путіна, всі з нас хочуть цього дуже сильно. Він не думає, що відбувається в Україні. В чому трагедія? - Це не була атака на військовий об'єкт чи щось подібне чи щось було не те з ракетою. Ні, ракета точно на лікарню летіла і це не вперше", - зазначив глава держави. 

Як писав "Ми-Україна" раніше, Зеленський також підкреслив, що лікарня "Охматдит" у Києві зазнала прямого влучання російською ракетою та зауважив, що "росія завжди знає, де бʼють її ракети". Він нагадав, що 8 липня росіяни використали для завдання ураження українській столиці, а також Кривому Рогу, Дніпру та іншим містах майже 40 ракет різних типів. Ворог бив посеред білого дня. 

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.