Заступниця дежсекретаря США Вікторія Нуланд вирішила піти у відставку

Заступниця дежсекретаря США Вікторія Нуланд вирішила піти у відставку

Заступниця державного секретаря США з політичних питань Вікторія Нуланд йде у відставку. Про це оголосив державний секретар Сполучених Штатів Америки Ентоні Блінкен.

Він наголосив, що Нуланд залишить Державний департамент найближчими тижнями.

"Вікторія Нуланд повідомила мені про намір піти у відставку найближчими тижнями з посади заступника держсекретаря з політичних питань", - зазначив Блінкен.

Водночас він заявив, що Вікторія Нуланд уособлювала прагнення американського президента Джо Байдена "повернути дипломатію в центр нашої зовнішньої політики та відновити глобальне лідерство Америки у вирішальний час для нашої країни та світу".

Тимчасово виконувати обов'язки Нуланд буде заступник держсекретаря з питань управління Джон Басс. Згодом на посаду Вікторії Нуланд буде призначено конкретну людину. 

Як відомо, Вікторія Нуланд працювала на державній службі три з половиною десятиліття за шести президентів та десяти державних секретарів.

Як повідомляли "Ми-Україна", президентка Угорщини Каталін Новак подала у відставку після скандалу щодо помилування нею співучасника за приховування справи про сексуальне насильство в дитячому будинку.

Головне