Втрати рф зросли на ще понад 1200 окупантів - Генштаб

Втрати рф зросли на ще понад 1200 окупантів - Генштаб
Фото: Генштаб

Сили оборони ліквідували ще 1260 російських окупантів, а також знищили 60 одиниць артилерії, бронетехніку, засоби ППО та майже 2000 безпілотників оперативно-тактичного рівня.

Про це повідомив Генштаб ЗСУ.

За даними військового командування, крім живої сили українські захисники також знищили шість танків агресора, чотири ББМ противника, сім НРК і дві РСЗВ росіян.

Загалом від початку повномасштабного вторгнення рф до Україїни бойові втрати російської окупаційної армії перевищили 1,39 млн осіб.

Загальні втрати армії рф станом на 24 червня

 

  • особового складу- близько 1 395 790 (+1 260) осіб;
  • танків - 12 056 (+6);
  • бойових броньованих машин - 24 816 (+4);
  • артилерійських систем - 44 664 (+60);
  • РСЗВ - 1 889 (+2);
  • засоби ППО - 1 440 (+;
  • літаків - 436 (+0);
  • гелікоптерів - 353 (+0);
  • наземних робототехнічних комплексів - 1 726 (+7);
  • БПЛА оперативно–тактичного рівня - 369 888 (+1 873);
  • крилаті ракети - 4 787 (+0);
  • кораблі / катери - 33 (+0);
  • підводні човни - 2 (+0);
  • автомобільна техніка та автоцистерни - 111 257 (+430);
  • спеціальна техніка - 4 333 (+4).

 

Як писав "Ми-Україна" раніше, в росії розглядають можливість імпорту пального та виділення субсидій для стримування цін на тлі масштабних перебоїв.

Головне