Вороже військо пізно ввечері 22 червня атакувало околиці Сумської громади керованою авіаційною бомбою, у результаті чого постраждали троє осіб.
Про це повідомляє ДСНС та голова ОВА Олег Григоров.
За його словами, станом на 23:30 після удару 57-річний водій тролейбуса перебував у критичному стані, він знаходився у салоні сам. Чоловіка оперативно доставили до лікарні. Медики провели реанімаційні заходи.
Крім того, вогонь знищив громадський транспорт.
Крім водія, дві жінки звернулися по меддопомогу, проте госпіталізації вони не потребували.
За даними ДСНС, під час вечірнього обстрілу є влучання у трьох локаціях. На одній із них загорівся тролейбус. Фахівці ДСНС ліквідували всі осередки загоряння.
Удар по Сумах - фото

.jpg)


Як інформував "Ми-Україна" раніше, за останні дві доби внаслідок ворожих обстрілів було знищено дві автівки в Нікополі, а також пошкоджено два відділення, адмінбудівлю та сортувальний центр у Сумах.