Володимир Зеленський після Запоріжжя поїхав на Дніпропетровщину: деталі візиту

Володимир Зеленський після Запоріжжя поїхав на Дніпропетровщину: деталі візиту

Президент України Володимир Зеленський прибув ввечері 4 лютого з візитом у Кривий Ріг. Про це він повідомив у своєму вечірньому зверненні.

"Вранці - Роботине, одна з найбільш жорстких частин фронту, Запорізький напрямок… Зараз - Кривий Ріг, увесь район та інші громади області, нарада щодо енерго- та водозабезпечення міст і сіл Дніпропетровщини, зокрема й Кривого Рогу", - зазначив президент.

За словами глави держави, Дніпропетровщина постійно перебуває у небезпеці, тому посилення захисту неба над регіоном є надзвичайно важливим.

"Небезпека постійна, висока. росія розглядає регіон як одну з основних мішеней для терористичних атак. Працюємо, щоб додати можливостей збивати ракети, дрони", - заявив Володимир Зеленський.

Водночас він наголосив на необхідності захисту енергооб’єктів, для чого потрібно посилити мобільні вогневі групи, ППО та РЕБ. 

Крім того президент висловив подяку усім, хто після останніх ударів по Дніпропетровщині оперативно відновив енергопостачання в регіоні.

Як повідомляли "Ми-Україна", 4 лютого президент України Володимир Зеленський відвідав місто Роботине у Запорізькій області, де дислокується 65-а окрема механізована бригада. Глава держави особисто зустрівся з військовими, висловив їм подяку та вручив державні нагороди за їхню відвагу та служіння.

Головне