Висновок ВЛК про придатність до мобілізації діятиме всього один рік, - постанова

Висновок ВЛК про придатність до мобілізації діятиме всього один рік, - постанова

У разі проходження резервістами та військовозобов'язаними медичного огляду під час мобілізації та воєнного стану термін дії довідки з висновком щодо придатності до військової служби становить один рік.

Про це йдеться в постанові Кабміну №560.

Громадяни, які перебувають на військовому обліку та після оголошення мобілізації за Указом Президента прибули до ТЦК для уточнення своїх облікових даних (місце проживання, контактні номери, адреса електронної пошти тощо), не направляються на медичний огляд.

"У разі проходження резервістами та військовозобов’язаними медичного огляду під час мобілізації та/або воєнного стану строк дії довідки з висновком щодо придатності до військової служби становить один рік", - йдеться у тексті документу.

Особи, які не пройшли медогляд або у яких закінчився термін дії медичного висновку, направляються на військово-лікарську комісію.

Зазначимо, що в мирний час термін дії такого висновку становить п'ять років.

Медичний огляд проводиться на основі повістки для громадян, які уточнили свої облікові дані. Постанова Кабміну також передбачає, що медичний огляд резервістів та військовозобов’язаних може проходити у закладах охорони здоров’я, які мають відповідний договір із НСЗУ за програмою державних гарантій медичного обслуговування населення на відповідний рік.

Рішення щодо придатності резервістів та військовозобов’язаних до військової служби за станом здоров’я ухвалюється ВЛК при районному (міському) ТЦК.

Як писав "Ми-Україна" раніше, у Польщі арештували дев’ятьох осіб за підозрою у роботі на росію.

Головне