Вибухи у Криму: росіяни поскаржилися на удари по аеродрому Бельбек

Вибухи у Криму: росіяни поскаржилися на удари по аеродрому Бельбек

В тимчасово окупованому Криму пролунали гучні вибухи в ніч на 15 травня. Вибухи було чутно в районі військового аеродрому Бельбек.

Про це пишуть росЗМІ.

О 02:09 російський Інформаційний центр з автомобільних доріг повідомив про закриття руху автотранспорту через Кримський міст, закликавши людей на мосту і в зоні огляду зберігати спокій і дотримуватися вказівок співробітників транспортної безпеки.

Жителі Євпаторії повідомили про потужні вибухи, від яких "тряслися вікна і стіни". Вибухи були чутні також у Сімферополі, Севастополі та Бахчисараї. 

Після вибухів місцеві жителі чули звуки, схожі на детонацію боєприпасів. Друга хвиля атак тривала до 02:35, з вибухами в Євпаторії та Бахчисарайському районі.

О 03:00 так званий "губернатор" Севастополя Михайло Развожаєв повідомив про відбиття масованої атаки на Севастополь, зазначивши, що в приватному секторі впали уламки ракети.

Місцеві жителі повідомляють про близько 20 ракет, а в районі військового аеродрому досі горить пожежа.

На аеродромі Бельбек у Криму базується 38-й винищувальний авіаційний полк ВПС рф, який має 12 літаків Су-27, 12 літаків Су-27СМ, три Су-27УБ і п’ять Су-30М2, а також Севастопольський авіаційно-рятувальний центр МНС росії.

Як писав "Ми-Україна" раніше, на Херсонщині через обстріл росіян загинула людина, ще одна – поранена.

Головне