В Умані завершилася пошуково-рятувальна операція: загинули 23 людини, з них шестеро дітей

В Умані завершилася пошуково-рятувальна операція: загинули 23 людини, з них шестеро дітей

Пошуково-рятувальна операція в Умані Черкаської області на місці влучання російської ракети у житловий багатоповерховий будинок завершилася. Про це повідомив очільник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець.

За останніми даними, кількість загиблих у результаті чергової російської терористичної атаки складає 23 особи, з них шестеро дітей.

"Рятувально-пошукова операція завершена. 23 життя забрала російська ракета: серед загиблих - шестеро діток. Співчуття рідним", - зазначив Табурець.

Також він подякував рятувальникам, поліцейським, лікарям, комунальникам та волонтерам, які весь цей час працювали на місці трагедії.

"Усім, хто ці 35 годин боровся за життя уманчан і допомагав потерпілим. 

На черзі - наступні етапи ліквідації наслідків цієї страшної трагедії.

Чорні дні для Черкащини…" - зазначив голова ОВА.

Завершення пошуково-рятувальної операції підтвердив і голова МВС Ігор Клименко.

"22 дістали з-під завалів, ще одна людина померла в лікарні. Серед загиблих – шестеро дітей: троє хлопчиків (півтора, 16 та 17 років) та троє дівчаток (8, 11 та 14 років)", - зазначив Клименко. 

За його даними, з-під завалів врятовано 17 осіб. Ще дві жінки станом на зараз вважаються безвісти зниклими.

Пошуково-рятувальна операція в Умані завершилася
Пошуково-рятувальна операція в Умані завершилася

Як повідомляли "Ми-Україна", посол Ізраїлю в Україні Міхаель Бродський висловив співчуття українцям, які постраждали після ранкової ракетної атаки росії у п’ятницю, 28 квітня. Він зазначив, що Умань - це особливе місце релігійного та культурного значення для євреїв усього світу.

Головне