В Україні розробили перший ударний FPV-дрон (ФОТО)

В Україні розробили перший ударний FPV-дрон (ФОТО)

В Україні розробили ударний FPV-дрон KH-S7. Український безпілотник призначений для ураження різноманітних рухомих та стаціонарних наземних цілей. 

Про це повідомили Сили оборони Півдня у Telegram.

"В Україні розробили ударний FPV-дрон KH-S7", - повідомили в Силах оборони.

За даними військових, дрон почали розробляти ще з літа 2022 року. У команду зібралися однодумці, серед яких були інженери та військові, що раніше разом цікавились та роками займалися БПЛА, як хобі.

Цей БПЛА здатний штатно нести корисне навантаження в 1 кг на відстань в 7 км. За словами розробників вітчизняного БПЛА, максимально KH-S7 українські військові застосовували на дальності 9,5 кілометрів.

Камера дрона надає оператору якісне зображення та допомагає проводити дорозвідку під час здійснення місії.

Раніше міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров оприлюднив відео роботи FPV-дрона українського виробництва.

"Демілітаризація техніки окупантів - результат роботи ударної роти БПЛА 24 ОМБр "Рарог". Бійці виявили російську станцію розвідки Кредо-М1 та влучно відпрацювали коптером. Тепер росіяни не зможуть визначати координати об’єктів на землі, воді, у повітрі та коригувати артилерію. Дякую воїнам за роботу. Працюємо, щоб "пташок" від Армії дронів було більше, а техніки ворогів – менше", – написав Федоров.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, росія розпочала облаштовувати військові бази у місті Петрозаводськ і селі Алакуррті, що розташовані неподалік кордону з Фінляндією.

Головне