Ударні безпілотники під керуванням бійців підрозділу ЦСО "Альфа" СБУ здійснили ураження засобів ППО російських окупантів у районі Керченської протоки, а також завдано удари по військових аеродромах в "Саки" та "Гвардійське".
Про це повідомили в Службі безпеки України.
За даними відомства, на аеродромі "Саки" було уражено чотири ангари, в яких зберігалася авіаційна техніка противника.
Крім того, поблизу Керчі під удар потрапили дві одиниці озброєння зі складу зенітного ракетного комплексу С-400, а також два зенітні ракетно-гарматні комплекси "Панцир-С1". В СБУ зазначили, що це вже четвертий комплекс "Панцир-С1", уражений бійцями спецпідрозділу в цьому районі.
У спецслужбі наголошують, що системне знищення російських засобів протиповітряної оборони та об’єктів військової авіації послаблює можливості окупаційних військ рф і створює передумови для подальших ударів по військовій інфраструктурі ворога на ТОТ півострові.
СБУ заявляє, що продовжуватиме операції зі знищення військового потенціалу окупантів у Криму до повного звільнення української території.
"СБУ й надалі методично перетворюватиме Крим на територію постійних втрат для російської армії, допоки вона не покине український півострів", - наголосили в Службі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нові удари по ТОТ Криму: Севастополь залишився без світла, під Керчю сталася пожежа
Як писав "Ми-Україна" раніше, окупаційна влада продовжує зміцнювати оборону Кримського мосту на тлі посилення ударів Сил оборони по окупованому півострову.