В Кабміні змінили правила перетину кордону для студентів

В Кабміні змінили правила перетину кордону для студентів

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо внесення змін до Правил перетинання державного кордону громадянами України. Студенти-чоловіки зможуть виїжджати за кордон за деяких умов.

Про це повідомляє Міністерство освіти.

Ця ініціатива була запропонована студентами Маріупольського та Сумського державних університетів під час зустрічей з президентом Володимиром Зеленським.

Міністерство освіти і науки розробило відповідний документ, який передбачає можливість перетину кордону студентами-чоловіками з метою навчання за наступними умовами:

  • віком від 18 до 22 років;
  • навчання на денній формі в українських державних або комунальних вишах і отримання ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного напрямків);
  • участь у програмах академічної мобільності;
  • навчання в іноземних закладах освіти на строк не більше 1 семестру.

Для здійснення перетину кордону за цією метою студентам необхідно мати відповідні документи, серед яких довідка від закладу вищої освіти, копія договору академічної мобільності, е-квиток студента та військово-облікові документи з позначками районного, міського військових комісаріатів та соціальної підтримки.

Довідка.

Академічна мобільність надає студентам можливість тимчасово виїхати за кордон для навчання або стажування, здобуваючи нові знання та досвід, а також сприяє зміцненню партнерств університетів з іноземними навчальними закладами.

Як писав "Ми-Україна" раніше, в Мінцифри показали, як наземний робот-камікадзе Ratel S нищить логістику росіян.

Головне