В Чернігівській області затримали 77-річного чоловіка, який 15 років гвалтував дітей

В Чернігівській області затримали 77-річного чоловіка, який 15 років гвалтував дітей

В Чернігівській області суд виніс вирок пенсіонеру, який впродовж 15 років посягав на статеву свободу та недоторканість неповнолітніх, а також пропонував сексуальні стосунки з дітьми своїм знайомим. Про це йдеться в повідомленні Чернівецької обласної прокуратури. 

Співробітники прокуратури довели, що місцевий житель створив у своєму помешканні місце для розпусти, куди запрошував неповнолітніх та надавав своїм знайомим сексуальні послуги за участі малолітніх дітей.

Варто зазначити, що потерпілими були доньки жінок, які надавали сексуальні послуги злочинцю. Серед дівчат була і похресниця пенсіонера. 

Крім того, чернівчанин фотографував дітей оголеним. Інколи він платив гроші тим дітям, з якими вступав у фізичну близькість.

Серед постійних "клієнтів" затриманого був 68-річний завідувач відділення одного з чернівецьких коледжів, його також відправили за грати.

“У ході досудового розслідування виявили 54 Гб файлів із зображеннями та відео порнографічного змісту, у тому числі з ознаками дитячої порнографії”, - розповіли в прокуратурі.

В ході судового засідання обвинувачені вину визначи частково, але прокурору вдалося надати достатньо доказів, щоб заарештувати пенсіонерів.

Більше того, 77-річного організатора визнали винним у вчиненні 58 епізодів насилля над неповнолітніми, та засудили до 15 років позбавлення волі. Його 68-річного спільника - у 29 епізодах та заарештували на 12 років. 

Як повідомляв “Ми-Україна” раніше, перед судом постане очільник Тульчинської єпархії УПЦ (МП) у Вінницькій області. Митрополит публічно виправдовує загарбницьку війну Росії проти України. 

Головне