Усик залишив всі чемпіонські пояси: Я не йду зі спорту, тому що в мене є Last Dance

Усик залишив всі чемпіонські пояси: Я не йду зі спорту, тому що в мене є Last Dance
Фото: скріншот з відео

Український боксер, абсолютний чемпіон у надважкій вазі Олександр Усик заявив, що вирішив залишити всі свої чемпіонські пояси, щоб інші спортсмени могли поборотися за титули.

Про це він повідомив в Instagram.

"Сьогодні п'ятниця, гарна погода і гарний день сказати про те, що я хочу залишити всі свої пояси, якими я сьогодні володію, зробити їх вільними, щоб хлопці, які стоять в черзі, за ними боксували", - сказав Усик.

Він додав, що попри це він не залишає великий спорт.

"Я не йду зі спорту, тому що в мене є Last Dance", - зауважив спортсмен.

Усик подякував усім боксерським організаціям і шанувальникам, висловивши повагу до кожного з них.

Нагадаємо, 24 травня чемпіон WBC, IBF і WBA у надважкій вазі Усик переміг нідерландця Ріко Верховена технічним нокаут в 11 раунді, в результаті чого захистив всі свої пояси.

Як писав "Ми-Україна" раніше, у червні Усик відвідав Білий дім та зустрівся з президентом США Дональдом Трампом.

Головне