"Укроборонпром" співпрацюватиме з провідним німецьким виробником озброєнь

"Укроборонпром" уклав угоду про співпрацю з німецькою компанією Dynamit Nobel Defence. Про це повідомили у пресслужбі "Укроборонпрому". 

"Акціонерне товариство "Українська оборонна промисловість" підписало документ про співпрацю з провідною німецькою компанією Dynamit Nobel Defence.

Укроборонпром продовжує розширювати географію міжнародних партнерств з провідними глобальними компаніями. 17 лютого 2024 року Товариство підписало Меморандум з одним із лідеров глобальної зброярської спільноти - Dynamit Nobel Defence", - йдеться у повідомленні.

Як зазначив гендиректор "Укроборонпрому" Герман Сметанін, ця угода дозволить посилити оборонні потужності України.

"Наше партнерство важливе для посилення оборонних потужностей, важливе для перемоги України та побудови арсеналу вільного світу", - заявив Сметанін.

Як відомо, Dynamit Nobel Defence GmbH (DND) це провідний німецький виробник озброєнь. Є дочірнім підприємством ізраїльської компанії "Rafael". Компанія була заснована у 1865 році Альфредом Нобелем.

Раніше "Ми-Україна" повідомляли, що наприкінці грудня Кабінет міністрів затвердив склад Наглядової ради акціонерного товариства "Українська оборонна промисловість".

Головне