Україна щодня захищає цінності, які дехто сприймає як даність: виступ Володимира Зеленського у Давосі

Україна щодня захищає цінності, які дехто сприймає як даність: виступ Володимира Зеленського у Давосі

Україна кожного дня захищає цінності, які деякі країни сприймають як даність. Однак світ потребує рішучих та швидких кроків. Про це заявив Президент України Володимир Зеленський під час звернення до учасників Всесвітнього економічного форуму у Давосі.

За словами глави української держави, світ вагався під час окупації росією Криму у 2014 році та після повномасштабного вторгнення в Україну у 2022 році.

"Світ не має вагатися сьогодні і ніколи більше", - наголосив український Президент.

Крім того Зеленський нагадав, що після повномасштабного нападу на Україну світ не зміг миттєво відреагувати на це.

"Щоб почати війну, Росії знадобилось менше однієї секунди. Щоб увести за це перші санкції – світу знадобились дні. Час, що вільний світ витрачає на роздуми, держава-терорист витрачає на вбивства", - заявив Президент України.

Разом з тим він закликав союзників, антивніше надавати Україні те озброєння, якого вона потребує.

"Надання Україні ППО має випередити нові ракетні атаки Росії. Постачання західних танків має випередити вторгнення чергових російських танків. Відновлення безпеки і миру в Україні має випередити атаку Росії на безпеку і мир інших країн. Трибунал за скоєні воєнні злочини має запобігти новим. Розширення НАТО і ЄС має випередити поширення російської агресії", - наголосив Володимир Зеленський.

"Ми щодня захищаємо цінності, котрі деякі союзники сприймають як даність. Даністю ж для нас є те, що світ потребує рішучих та швидких кроків, - резюмував Президент України.

Як раніше повідомляли "Ми-Україна", президент України Володимир Зеленський не вважає нещасним випадком падіння гелікоптера ДСНС з керівництвом МВС на борту. 

Головне