Україна отримає танки Abrams від США на початку осені, - Пентагон

Україна отримає танки Abrams від США на початку осені, - Пентагон

Голова Міністерства оборони США Ллойд Остін заявив, що Україна отримає американські танки Abrams на початку осені цього року.

Про це міністр повідомив на слуханнях у Сенаті, пише "Голос Америки". За його словами, робиться все можливе, аби пришвидшити постачання цих танків Збройним силам України.

"За нашими прогнозами, це відбудеться на початку осені. Ми перемістили кілька танків на тренувальний полігон, щоб українці почали навчання. До того часу, коли навчання завершаться, танки будуть доступні для використання", - заявив Остін.

Очільник Пентагону також зазначив, що терміни доставки Abrams пояснюються тим, що американські військові не лише відправляють їх в Україну і готують українських військових для роботи на них, але створюють інфраструктуру. Вона буде підтримувати роботу танків, які є новою технікою для українців.

"Ця техніка суттєво відрізняється, зокрема, за рахунок турбінного двигуна та інших достатньо складних систем. Але ми намагаємось якнайшвидше передати цю техніку українцям. Вони точно матимуть усе в наявності до початку осені", – додав Остін.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, Велика Британія вже завершила передачу Україні всіх обіцяних танків Challenger 2 у рамках військової допомоги.

Також з початку повномасштабного вторгнення росії Польща передала Україні 325 танків та 14 винищувачів МіГ-29. Згідно з оприлюдненими даними, Польща знаходиться на першому місці за кількістю переданих Україні танків. На другому місці знаходяться Нідерланди – вони вже передали ЗСУ 85 одиниць техніки. На третьому місці знаходиться Німеччина з 80 танками, на четвертому – США з 76 переданими танками.

Головне