Україна повернула з російського полону ще 160 захисників - Зеленський

Україна повернула з російського полону ще 160 захисників - Зеленський
Фото: Zelenskiy/Telegram

Україна і рф провели 76-й обмін полоненими, під час якого додому повернулися 160 українських захисників. Всі вони перебували в російському полоні з 2022 року.

Про це повідомив президент Володимир Зеленський.

За його словами, серед звільнених українців є представники ЗСУ, Державної спеціальної служби транспорту, бійці Національної гвардії та Державної прикордонної служби.

"Вони захищали Україну в Маріуполі та на "Азовсталі", на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках", - зауважив голова держави.

Президент подякував команді, яка щодня працює над організацією обмінів, а також українським військовим на передовій, які своєю роботою та мужністю створюють можливості для повернення полонених додому.

"Памʼятаємо про всіх, хто в неволі. Перевіряємо по кожному прізвищу. Усіх маємо повернути - і військових, і цивільних", - наголосив Зеленський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Криму і Севастополі оголошено режим НС: що відомо

Як писав "Ми-Україна" раніше, війська рф майже не використовують НРК для доставки боєприпасів чи провізії, оскільки дешевше відправити на це завдання людину.

Головне