У Полтавському юридичному інституті заперечують масове отруєння студентів

У Полтавському юридичному інституті заперечують масове отруєння студентів

У Полтавському юридичному інституті спростували інформацію про масове отруєння їхніх студентів. Відповідне повідомлення було оприлюднено на офіційному сайті навчального закладу.

В інституті стверджують, що інформація про отруєння не відповідає дійсності і що ніхто зі студентів не був госпіталізований з таким діагнозом.

"Інформація, яка розповсюджується в соціальних мережах, а також на сайтах окремих державних установ щодо масового отруєння студентів Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого не відповідає дійсності.

Станом на 06 грудня 2023 року жоден із студентів Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого не був госпіталізований з причин імовірного отруєння", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, вранці 6 грудня у мережі з'явилася інформація про те, що вночі до лікарні у Полтаві з симптомами отруєння було доставлено близько трьох десятків студентів. Всі вони навчаються в одному ВНЗ. За даними місцевої влади, всі госпіталізовані, а це 27 осіб, харчувалися у їдальні Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка".

Як повідомляли "Ми-Україна", дружину керівника української розвідки Кирила Буданова - Маріанну - отруїли важкими металами через їжу.

Головне