У “Нафтогазі” розповіли, що буде з ціною на газ для населення

У “Нафтогазі” розповіли, що буде з ціною на газ для населення

Ціна на газ для населення в Україні не зростатиме ще щонайменше рік. Про це розповів очільник "Нафтогазу" Олексій Чернишов.

"Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" продовжила дію тарифного плану "Фіксований" ще на рік, його ціна й надалі складатиме 7,96 грн за куб. м (з ПДВ)", - вказано у повідомленні.

Відповідне рішення було прийнято на тлі війни рф в Україні та запровадженого в країні воєнного стану, а також загальної економічної ситуації.

"Попри всю складність ситуації ми продовжимо тримати ціну палива для наших громадян на довоєнному рівні", - підкреслив Чернишов.

Таким чином, українські побутові споживачі і надалі сплачуватимуть по 7,96 грн за кожен куб спожитого газу аж до 1 травня 2024 року.

Нагадаємо, днями в Міненерго анонсували підвищення тарифів на електроенергію. Наразі уряд і НКРЕКП опрацьовують питання, щоб зрозуміти, наскільки потрібно збільшувати тариф, однак це рішення все одно буде ухвалено.

До цього про необхідність збільшення тарифів на електрику говорив і генеральний директор “Укргідроенерго” Ігор Сирота. За його словами, наразі коштів на відновлення пошкоджених енергооб’єктів немає, як і немає де їх взяти. Тому наразі розглядається можливість підвищення тарифів.

Як писав "Ми-Україна" раніше, з внутрішньо переміщених осіб (ВПО), які виїхали з тимчасово окупованих територій або з територій, де йдуть бойові дії, більше не будуть стягувати борги за комунальні послуги.

Головне