У Китаї знову відхрестилися від постачання росіянам компонентів для виробництва зброї

У Китаї знову відхрестилися від постачання росіянам компонентів для виробництва зброї

Китай не постачає росії компоненти та комплектуючі для виробництва зброї. Відповідну заяву зробив речник міністерства закордонних справ Китаю Ван Веньбін.

Таким чином він прокоментував інформацію ЗМІ про допомогу Китаю росії у виробництві зброї.

"Китай завжди виважено й відповідально ставиться до експорту товарів військового призначення", - заявив Ван.

Разом з тим представник китайського зовнішньополітичного відомства додав, що підходи та практики Китаю у цьому питанні є послідовними і прозорими. При цьому Ван наголосив, що Пекін вважає такі повідомлення "злими намірами окремих ЗМІ".

"Стосовно українського питання, Китай послідовно просуває мирні переговори і продовжуватиме відігравати конструктивну роль у послабленні напруженості", - зазначив китайський дипломат.

Нагадаємо, у ЗМІ вже неодноразово з'являлася інформація про постачання Китаєм в рф товарів подвійного призначення. Зокрема, дронів та мікросхем, які російські окупанти можуть використовувати не лише для побутових потреб, але і у військових цілях. Влада Китаю всі звинувачення відкидає.

Як повідомляли "Ми-Україна", Китай запровадить обмеження на експорт безпілотників і встановить контроль за обладнанням, аби його не можна було використовувати в бойових діях.

Головне