Це питання виживання: Кубраков запевнив, що про повне закриття кордону з Польщею не йдеться

Це питання виживання: Кубраков запевнив, що про повне закриття кордону з Польщею не йдеться

Україна не веде переговори про повне закриття кордону з Польщею. Про це за підсумками кількагодинної зустрічі представників двох країн заявив міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков.

Він наголосив, що для України працюючий кордон з Польщею є питанням виживання. Тому українська сторона запропонувала польській низку рішень, які дозволять покращити ситуацію навколо кордону.

"Ніхто з української сторони не веде переговори про закриття кордонів з Польщею. Для нас стабільно працюючий кордон – це питання виживання у війні з російським агресором. Ми з великою повагою ставимося до дружньої Польщі і запропонували конструктивні рішення, а також зробили кроки назустріч для зняття напруження на кордоні. Очікуємо відповідні рішення збоку польського уряду, щоб ситуація не зайшла в глухий кут", - наголосив Олександр Кубраков.

Також він додав, що від закриття кордону між Україною та Польщею виграє лише одна країна - росія.

"Подібне рішення (повне закриття кордону, - ред.) не буде вигідне нікому, окрім нашого спільного ворога", - заявив міністр розвитку громад, територій та інфраструктури.

Як повідомляли "Ми-Україна", заступник міністра економіки Тарас Качка розповів, що представники України та Польщі провели чотиригодинні переговори, щоб вирішити ситуацію на кордоні та розблокувати його. Він запевнив, що сторонам вдалося досягнути порозуміння.

Головне