Суд почав обирати запобіжний захід Шуфричу, якого підозрюють у держзраді

Суд почав обирати запобіжний захід Шуфричу, якого підозрюють у держзраді

Печерський районний суд Києва у п'ятницю ввечері, 15 вересня, почав обирати запобіжний захід народному депутату Нестору Шуфричу.

Як повідомила кореспондентка "Ми-Україна", розгляд справи Шуфрича повинен був розпочатися ще о 17:15. Однак його двічі переносили, оскільки через затори та погоду Нестор Шуфрич не міг вчасно доїхати до зали судових засідань.

Попередньо відомо, що суд проходитиме у закритому режимі. Прокурори для Шуфрича проситимуть запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Нагадаємо, вранці 15 вересня СБУ прийшла з обшуками до народного депутат забороненої ОПЗЖ Нестора Шуфрича. Вдома у парламентаря виявили радянську та російську символіку, ворожі нагороди, кітелі та інші речі.

Згодом у Службі безпеки повідомили, що Шуфричу повідомили про підозру у державній зраді. Правоохоронні органи України зібрали аргументовану доказову базу про антиукраїнську діяльність нардепа.

“Як свідчать матеріали розслідування, Шуфрич тісно співпрацював і виконував завдання колишнього секретаря РНБО Володимира Сівковича, агента фсб, завдання якого – координація російської агентури в Україні”, – зазначили у СБУ.

Як повідомляли "Ми-Україна", пресслужба СБУ 15 вересня повідомила про оголошення бізнесмену Ігорю Коломойському ще однієї підозри.

Головне