Суд обрав запобіжний захід Шуфричу: подробиці

Суд обрав запобіжний захід Шуфричу: подробиці

Печерський районний суд Києва у п'ятницю ввечері, 15 вересня, обрав запобіжний захід народному депутату Нестору Шуфричу, якого звинувачують у державній зраді.

За рішенням суду, нардеп від забороненої ОПЗЖ 60 діб перебуватиме під арештом без права внесення застави.

На парламентаря прямо у судовій залі одягнули кайданки.

Адвокати Шуфрича вже заявили, що збираються подавати апеляцію на рішення суду.

Як відомо, вранці 15 вересня СБУ прийшла з обшуками до народного депутат забороненої ОПЗЖ Нестора Шуфрича. Вдома у парламентаря виявили радянську та російську символіку, ворожі нагороди, кітелі та інші речі. Також у нардепа знайшли документи зі схемою “автономії” Донецької та Луганської областей. Він заявив, що у цих документах не йшлося ні про яку автономію.

“Не було ніколи мною розглянуто питання по автономії Донеччини та Луганщини. Цей документ, який називається концепцією, був переданий в ОБСЄ і стосувався принципів збереження Донеччини і Луганщини в межах України як областей, як це передбачено Конституцією. Цей документ давно знаходиться в генеральній прокуратурі, тому що це був компроміс, який можна було реалізувати в червні 2014 року”, – заявив Шуфрич.

За деякий час Служба безпеки України повідомила Шуфричу про підозру у державній зраді. У п’ятницю ввечері, 15 вересня, Печерський районний суд Києва почав обирати запобіжний захід Шуфричу. Суд двічі переносили.

Як повідомляли "Ми-Україна", бізнесмен Ігор Коломойський отримав ще одну, третю підозру. Слідчі встановили, що у період з 2013 по 2014 роки він незаконно заволодів 5,8 млрд грн, створивши злочинне угруповання.

Головне