США ввели санкції проти мережі, яка купувала електроніку для військової техніки рф

США ввели санкції проти мережі, яка купувала електроніку для військової техніки рф

Міністерство фінансів Сполучених Штатів Америки запровадило нові антиросійські санкції. Обмеження стосуються мережі, яка допомагала рф купувати електроніку військового призначення. Інформація про це була оприлюднена на офіційному сайті американського Мінфіну.

До цієї мережі входили дев'ять юридичних і п'ять фізичних осіб, що розташовуються у росії, Бельгії, Кіпрі, Швеції, Гонконзі та Нідерландах. Зокрема, під санкції потрапили компанії Knokke Heist Support Corporation Management, Eriner Limited, The Mother Ark Ltd, European Trading Technology BV та інші.

"Управління з контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США націлилося на мережу, очолювану бельгійцем Гансом Де Гетере, яка займається закупівлями електроніки військового призначення для російських користувачів", - йдеться у повідомленні.

Водночас заступник міністра фінансів США Браян Нельсон наголосив, що Америка та союзники продовжать роботу над блокуванням доступу рф до ресурсів і технологій, необхідних для її оборонної промисловості та ведення війни в Україні. 

"Сполучені Штати разом з союзниками залишаються зосередженими на перешкоджанні будь-яким спробам росії або її довірених агентів отримати доступ до критичних ресурсів і технологій, необхідних для підтримки оборонної промисловості Москви та сприяння її жорстокій війні в Україні", - зазначив Нельсон.

Як повідомляли "Ми-Україна", у Швейцарії заморозили близько 8,81 мільярда доларів російських активів.

Головне