США оголосили, що висилають з країни двох російських дипломатів: що трапилося

США оголосили, що висилають з країни двох російських дипломатів: що трапилося

Сполучені Штати Америки вирішили вислати з країни двох співробітників російського посольства. Таким чином американська сторона відреагувала на дії рф, яка раніше оголосила персонами нон грата першого секретаря посольства США Джеффрі Сілліна та другого секретаря американського посольства Девіда Бернстайна.

Як зазначили у Державному департаменті США, Вашингтон не буде спокійно спостерігати, як Москва переслідує американських дипломатів.

"У відповідь на вислання російською федерацією під надуманим приводом двох дипломатів посольства США, в Москві Державний департамент США оголосив персонами нон-грата двох співробітників російського посольства, які працюють у Сполучених Штатах", - йдеться у повідомленні.

Також у американському зовнішньополітичному відомстві наголосили, що їхні дії - це чіткий сигнал рф про неприйнятність її дій щодо американських дипломатів, які не залишаться без відповіді.

Як повідомляли "Ми-Україна", у Молдові уряд постановив скоротити кількість акредитованих дипломатичних працівників у посольстві росії у Кишиневі.

Головне