США оголосили про новий пакет військової допомоги на $1,2 млрд

США оголосили про новий пакет військової допомоги на $1,2 млрд

Міністерство оборони США оголосило про виділення нового пакету допомоги Україні на 1,2 млрд доларів. Він спрямований на зміцнення протиповітряної оборони та забезпечення потреб в артилерійських боєприпасах.

Про це повідомила прес-служба Пентагону. Як зазначається, пакет допомоги надається в рамках Ініціативи сприяння безпеці в Україні (USAI).

Пакет включає в себе додаткові 155-мм артилерійські снаряди та технічну підтримку, аби Україна могла краще обслуговувати наявні системи та обладнання.

Загалом до пакету включили:

  • додаткові системи ППО та боєприпаси;
  • обладнання для інтеграції західних пускових установок, ракет і радарів із системами ППО України;
  • боєприпаси для боротьби з дронами;
  • артилерійські снаряди калібру 155 мм;
  • послуги комерційних супутникових зображень;
  • підтримка діяльності з навчання, технічного обслуговування та підтримки.

У Пентагоні наголосили, що США будуть продовжувати працювати зі своїми союзниками та партнерами. Це необхідно для забезпечення України можливостями, для задоволення її безпосередніх потреб на полі бою та довгострокових потреб у допомозі у сфері безпеки.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, 3 травня стало відомо, що Сполучені Штати Америки нададуть Україні новий безпековий та оборонний пакет допомоги. Штати додатково нададуть Україні снаряди для гаубиць, артилерії та мінометів, а також протитанкові засоби. Жан-П’єр наголосила, що це вже 37-й пакет оборонної допомоги Україні. Він надається у межах повноважень президента США, тобто озброєння негайна передається Україні з наявних фондів американського Міністерства оборони.

Головне