Справа Гринкевичів: майно родини бізнесмена заарештовано, на черзі - нерухомість Морозюк

Справа Гринкевичів: майно родини бізнесмена заарештовано, на черзі - нерухомість Морозюк

У Держбюро розслідувань спростували дані, поширені ЗМІ щодо перебігу слідства у справі родини Гринкевичів. У відомстві підкреслили, що майно фігурантів перебуває під арештом.

"Наразі, у кримінальному провадженні накладено арешт на нерухоме майно та транспортні засоби львівського бізнесмена, членів його родини – дружини, сина та тещі, двох його співучасників та підконтрольних їм товариств", - йдеться у повідомленні.

Окрім того, у ДБР повідомили про роботу над накладенням арешту на майно екснареченої Романа Гринкевича - Софії Морозюк та ще одного співучасника.

Відомство наголосило на тому, що кваліфікація злочинів фігурантів не змінювалася з моменту повідомлення про підозру та закликало медіа "не вводити в оману суспільство щодо перебігу слідства, а у разі виникнення питань звертатись за розʼясненнями до Бюро та не робити поспішних висновків".

Нагадаємо, 22 січня правоохоронці затримали останнього фігуранта у справі львівського бізнесмена Ігоря Гринкевича. Затримання Романа Гринкевича було проведено під час спроби підозрюваним незаконно перетнути державний кордон України. Згодом з’явилися і кадри з моменту його затримання в Одесі. 23 січня йому було обрано запобіжний захід. Суд відправив Романа Гринкевича під варту до 17 березня із заставою у 500 мільйонів гривень. 26 січня захисник підозрюваного Андрій Гуджал зяавив, що заставу у розмірі 500 млн грн за нього вносити не будуть: "Таких грошей немає, і безпідставно їх вносити".

Як писав "Ми-Україна" раніше, минулого місяця художниця Соня Морозюк, яка була нареченою скандально відомого бізнесмена Романа Гринкевича, оголосила про розірвання заручин. За словами дівчини, вона "не хоче бути з людиною, яка зрадила її країну".

 

Головне