Шуфричу повідомлено про підозру у державній зраді (фото)

Шуфричу повідомлено про підозру у державній зраді (фото)

Народному депутату Нестору Шуфричу повідомлено про підозру у державній зраді. Про це повідомила пресслужба Служби безпеки України в Telegram-каналі.

Як зазначається, СБУ спільно з Державним бюро розслідувань та Офісом Генпрокурора зібрала аргументовану доказову базу про антиукраїнську діяльність нардепа.

За матеріалами СБУ йому повідомлено про підозру за ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада).

"Як свідчать матеріали розслідування, Шуфрич тісно співпрацював і виконував завдання колишнього секретаря РНБО Володимира Сівковича, агента фсб, завдання якого - координація російської агентури в Україні", - йдеться в повідомленні.

Сам Сівкович втік до Москви ще в 2014 році і створив "кротоферму" для підривної діяльності проти України. Він курував колишнього начальника Управління СБУ в АРК Крим Олега Кулініча, якого підозрюють у державній зраді і якого затримував особисто голова СБУ Василь Малюк.

"Одним із основних завдань Шуфрича була підривна діяльність в інформаційній сфері. Він систематично поширював наративи Кремля про те, що українська держава – нібито штучне утворення, що в України та росії єдина історія і що українці та росіяни - нібито "один народ". Таким чином Шуфрич намагався розвинути проросійські настрої в українському суспільстві", - розповіли у відомстві.

Наразі за місцями проживання фігуранта та у його близького оточення здійснюється 45 обшуків. Досудове розслідування триває. Санкція статті передбачає до 15 років тюрми.

Крім того, як свідчать джерела у правоохоронних органах, у Шуфрича знайшли документи зі схемою "автономії" Донецької та Луганської областей.

Документ нібито передбачає перейменування цих областей у так звані "краї", широку автономію, проведення виборів, формування окремого уряду та парламенту.

Під документом, датованим липнем 2014 року, стоять підписи зрадника Віктора Медведчука та самого Шуфрича.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, нардеп Нестор Шуфрич, у якого вдома від ранку тривають обушки, виявився не лише поціновувачем радянської і російської символіки, а й “ветераном збройних сил росії”. Світлини з зі знайденими у політиками ворожими нагороди, кітелями та символікою публікують ЗМІ.

Головне