Шмигаль: У 2022 році Україна виплатила населенню понад 800 млрд грн соцдопомоги

Шмигаль: У 2022 році Україна виплатила населенню понад 800 млрд грн соцдопомоги

Від початку повномасштабної російсько-української війни вразливим категоріям українців було сплачено майже 800 млрд грн соціальної допомоги. Про це заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання уряду.

“Від початку війни Уряд зробив усе можливе, аби допомогти тим, хто постраждав від російських атак. Це внутрішньо переміщені особи, люди пенсійного віку, люди з інвалідністю, багатодітні родини. За безпрецедентно важких обставин безперебійно виплачували усі соціальні допомоги.”, - акцентував увагу Денис Шмигаль. 

Крім того, близько 11 мільйонів людей пенсійного віку отримали своєчасно пенсійні виплати на загальну суму понад 575 млрд грн. Пенсії були проіндексовані і в середньому зросли на 16%. 

Також за інформацією прем’єр-міністра, 2,5 млн домогосподарств минулого року отримали житлові субсидії.

Варто зазначити, що ще 2,7 млрд грн було надано як пільги на оплату житлово-комунальних послуг.

“Загалом у 2022 році держава виплатила:

  • 10,2 млрд грн допомоги при народженні дитини;
  • 13,7 млрд грн малозабезпеченим сім’ям;
  • 14,8 млрд грн особам з інвалідністю, в тому числі дітям;
  • 5,5 млрд грн багатодітним родинам.
  • 29 млрд грн виплачено як допомога по соціальному страхуванню. З них понад 12 млрд грн - це лікарняні”, - сказав Шмигаль.

Як повідомляв “Ми-Україна” раніше, Денис Шмигаль заявив, що незважаючи на повномасштабне вторгнення країни-агресора Росії українській владі вдалося виплатити 53 мільярди гривень допомоги понад 18 мільйонам українським переселенцям

Головне