Шмигаль сподівається, що Україна стане членом ЄС за два роки

Шмигаль сподівається, що Україна стане членом ЄС за два роки

Україна має намір вступити до Європейського Союзу менше, ніж за 2 роки. Відповідну заяву зробив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання уряду.

"Ми розраховуємо пройти шлях переговорів про вступ у Європейський Союз менше ніж за 2 роки. І тоді Україна стане повноправним членом ЄС", - наголосив очільник українського уряду.

За словами Шмигаля, щоб вступити в ЄС, Україні потрібно зробити колосальний об’єм роботи. Проте Україні за минулі 10 місяців, нагадав прем'єр, вдалося зробити у сфері євроінтеграції те, що раніше планувалося виконувати щонайменше декілька років.

"Ми дуже чітко розуміємо, що нам потрібно зробити й у якій послідовності, аби якнайшвидше стати членом ЄС.  Зараз ми завершуємо виконання семи рекомендацій Європейської комісії, які дозволять нам запустити наступні кроки для інтеграції. Також ми маємо проаналізувати відповідність нашого законодавства законодавству Євросоюзу, щоб чітко розуміти обсяг робіт, які потрібно виконати", - заявив Шмигаль.

Крім того він нагадав, що Україні вже вдалося отримати ряд безвізів із ЄС, а саме: "енергетичний безвіз", яких дозволив Україні приєднатися до європейської енергомережі; економічний та транспортний безвізи, та "митний безвіз", який інтегрував українську митницю в європейську.

Шмигаль стверджує, що партнери України демонструють свою підтримку та готовність допомагати нашій країні на її шляху євроінтеграції.

"Ми бачимо, що наші європейські партнери налаштовані на продуктивну співпрацю в питанні інтеграції", - додав очільник Кабміну.

Головне