Розвідка: окупанти знайшли "винних" за знищення ЗСУ сотень російських мобілізованих у Макіївці

Розвідка: окупанти знайшли

Російські окупанти знайшли "винних" у загибелі своїх мобілізованих в результаті удару ЗСУ по тимчасово окупованій Макіївці. Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.

"Керівництво так званого мвс днр провело службову нараду про наслідки удару української артилерії по місцю розміщення російських мобілізованих в тимчасово окупованій Макіївці. В ході обговорення було ухвалено рішення про визначення "винних" в інциденті з показовим покаранням", - йдеться в повідомленні.

За даними ГУР, у ролі "цапів-відбувайлів" виступили заступник начальника РОВД Макіївки та ще 7 "народних міліціонерів".

"Їх вже заарештовано "міністерством державної безпеки днр". Всім висунуто офіційне звинувачення у "халатному ставленні до функціональних обов’язків", - повідомили у розвідці.

Як відомо, обвинувачених не планують довго утримувати під вартою, натомість їх направлять "для виконання завдань" на блокпости в Опитне та Майорськ.

Нагадаємо, в ніч на 1 січня українські військові завдали удару по району зосередження окупантів у Макіївці в Донецькій області. За даними Управління стратегічних комунікацій ЗСУ, в результаті удару загинули 400 російських солдатів, проте окупанти стверджують, що загинули лише 63 військових рф.

Головне