Розпочалося онлайн-засідання 18-ї зустрічі у форматі "Рамштайн": перші подробиці

Розпочалося онлайн-засідання 18-ї зустрічі у форматі

У вівторок, 23 січня, розпочалося онлайн-засідання 18-ї зустрічі Контактної групи з оборони України у форматі "Рамштайн". Про це повідомила пресслужба Міністерства оборони України в Telegram-каналі.

Як зазначається, українську делегацію на зустрічі очолив міністр оборони України Рустем Умєров. У своєму вступному слові він висловив подяку усім країнам, які підтримують Сили оборони України, у тому числі у розвитку коаліцій спроможностей.

Крім Умєрова, до складу делегації увійшли:

  • генерал-лейтенант Олександр Павлюк - перший заступник міністра оборони України,
  • генерал Валерій Залужний - головнокомандувач ЗСУ,
  • генерал-лейтенант Сергій Шаптала - начальник Генерального штабу ЗСУ,
  • генерал-лейтенант Кирило Буданов - начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони,
  • Роман Машовець - заступник керівника Офісу президента,
  • генерал-майор Вадим Скібіцький - заступник начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони.

На зустрічі Рустем Умєров наголосив, що наразі вкрай важливо нарощувати довгострокові пакети військової допомоги України. Водночас Міністерство оборони України готове співінвестувати в технології та спільне виробництво та ділитися нашим бойовим досвідом. Крім того, оборонне відомство буде сприяти укладенню довгострокових контрактів із зацікавленими компаніями.

"Достатні обсяги техніки та боєприпасів, технічного обслуговування та запасних частин є критично важливою складовою успіху. Але для прориву потрібні інновації та значний технологічний прогрес. Саме тому у 2024 році оборонні технології матимуть центральну роль у порядку денному Міністерства оборони", - додав очільник Міноборони.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, Естонія розробила тривалу стратегію військового співробітництва для країн Заходу з метою підтримки України у війні з росією.

Головне