Росіяни задіяли безпрецедентну кількість авіації для нічних ударів по Україні, - Ігнат

Росіяни задіяли безпрецедентну кількість авіації для нічних ударів по Україні, - Ігнат

Для здійснення атак по Україні у ніч проти 18 вересня армія рф підняла в небо нехарактерно велику кількість авіації. У повітряному просторі вночі перебувало кілька десятків ворожих бортів, розповів в ефірі марафону "Єдині новини" речник Повітряних сил ЗС України Юрій Ігнат.

"Сьогодні кілька десятків бортів нетипово власне у нічний час знаходилися в повітряному просторі. Це і безпілотники, і тактична авіація, які атакували Україну разом з крилатими ракетами та "шахедами", - розповів він

Ігнат вкотре наголосив на необхідності отримання Україною винищувачів четвертого покоління F-16, оскільки за своїми характеристиками вона не повинні поступатися літакам ворога.

Також він пояснив, чому ударні безпілотники типу Shahed вдасться збивати не всі. За його словами, окупаційне військо планує атаки заздалегідь і обирає для цього різні маршрути.

Нагадаємо, днями в Повітряних силах ЗСУ розповіли про зміну напрямків атак “шахедами”. В цілому під час атак зі застосування баражуючих боєприпасів ворог діє шаблонно, проте останнім часом зафіксовано певні зміни у тактиці.

"Зараз ми бачимо зміну напрямку, теж атакують “шахедами” в різних регіонах і напрямки ударів збільшуються. Раніше – це було один, два, а зараз вже бачимо і Єйськ, і Курськ, і Брянська область, і Чауда і т.д.", - уточнили в ПС.

Як писав "Ми-Україна" раніше, вночі 18 вересня армія рф здійснила чергову ракетно-дронову атаку по Україні. Агресор спочатку запустив дві групи баражуючих боєприпасів типу Shahed (з території рф та поки що окупованого Криму), а потім вгатив ракетами з російської Волгоградської області. В цілому противник випустив 24 дрони та 17 крилатих ракет.  

Головне