Росіяни підірвали Каховську ГЕС: розпочалася евакуація

Росіяни підірвали Каховську ГЕС: розпочалася евакуація

Російські окупаційні війська зранку 6 червня здійснили підрив Каховської ГЕС. Із низки населених пунктів почали евакуацію мешканців.

Про це повідомило оперативне командування "Південь", а такох голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін в Telegram-каналі.

"За п'ять годин вода досягне критичного рівня. Розпочалася евакуація жителів небезпечних районів, усі служби працюють. Прошу зібрати документи та речі першої необхідності та чекати на автобуси евакуації. Окремо звертаюся до мешканців Лівого берега. Прошу зробити все можливе, щоб убезпечити себе та врятувати своє життя . Негайно залиште небезпечні території", - заявив Прокудін.

У Міністерстві внутрішніх справ повідомили про список населенних пунктів, з яких здійснюватиметься евакуація мешканців. Йдеться про села Миколаївка, Ольгівка, Льово, Тягинка, Понятівка, Іванівка, Токарівка, Понятівка, Придніпровське, Садове, та частково місто Херсон - острів Корабел.

Прес-служба МВС також наголосила, що рівень води стрімко піднімається і всім, хто знаходиться у зоні небезпеки необхідно:

  • вимкнути всі електроприлади;
  • взяти документи і речі першої необхідності;
  • подбати про близьких і домашніх улюбленців;
  • виконувати інструкції рятувальників та поліцейських.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що Збройні Сили України мають достатньо зброї, щоб почати контрнаступ. На його думку, членство в Альянсі, ймовірно, стане можливим тільки після закінчення активних бойових дій. Крім того, Кулеба відмовився відповідати, чи почався контрнаступ ЗСУ. Однак він підкреслив, що найголовніше не те, коли контрнаступ почнеться, а те, що він закінчиться перемогою українців.

Головне