Росіяни обстріляли Костянтинівку касетними боєприпасами: шестеро постраждалих, серед них іноземець

Росіяни обстріляли Костянтинівку касетними боєприпасами: шестеро постраждалих, серед них іноземець

Російське окупаційне військо здійснило черговий обстріл Костянтинівки на Донеччині. У результаті удару постраждали шестеро цивільних осіб, серед них - іноземець. Про це повідомив голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

Він наголосив, що обстріл Костянтинівки було здійснено касетними боєприпасами.

"Сьогодні вдень росіяни двічі завдали ударів по місту з "Ураганів" касетними боєприпасами - поранено 6 цивільних, серед них іноземний волонтер. Пошкодження різного ступеня отримали щонайменше 19 будинків, школа та підприємство", - зазначив Кириленко.

Також він додав, що попри відносну віддаленість від лінії фронту, Костянтинівка постійно потерпає від ворожих обстрілів. 

"Росіяни невпинно гатять з усього, що дістає до міста, тримаючи його в постійному терорі. Як і будь-яка інша терористична організація, російська федерація поплатиться за всі свої злочини", - наголосив голова Донецької ОВА.

Як повідомляли Ми-Україна, російські окупаційні війська у середу, 15 березня, 18 разів атакували прикордонні міста й села Чернігівської області.

Раніше російські окупаційні війська завдали ударів по місту Краматорськ Донецької області. Зокрема, снаряди влучили в багатоквартирні будинки. Одна людина загинула, ще три постраждали.

Головне