Росіяни знищили центр Великої Писарівки на Сумщині

Росіяни знищили центр Великої Писарівки на Сумщині

Російську окупаційне військо в неділю 15 березня завдало удару по центральній частині селища Велика Писарівка, знищивщи його вщент. Про це повідомила очільниця Великописарівської громади Людмила Бірюкова. 

У відеозверненні до членів громади вона закликала їх не вагатись та погоджуватись на евакуацію з небезпечної території.

"Сподіваюсь, що кожен з нас зробить висновок, що життя найцінніше і прийде на евакуацію. Всі номери телефонів є в інтернеті. Послишу та консультації будуть надаватись фахівцями селищної ради в телефонному та онлайн режимах", - зазначила вона. 

За даними Сумської ОВА, цієї ночі та вранці окупанти 19 разів відкривали вогонь по населених пунктах області, які розташовуються на прикордонні. Під ударом опинились Білопільська, Краснопільська, Новослобідська, Есманьська та Великописарівська громади.

В останній зафіксовані "прильоти" перетворених на планерні бомби ФАБів, які противник запускав з тактичної авіації (прогримів 21 вибух). Також загарбники скидали на громаду КАБи (11 вибухів) та гатили зі ствольної і реактивної артилерії. 

Нагадаємо, напередодні, 16 березня, голова Сумської ОДА Володимир Артюх розповів, що в області кількість повітряних тривог перевалила за 40 на добу: "таких показників в нас не було, інтенсивність нальотів та обстрілів значно зросла". 

Як писав "Ми-Україна" раніше, минулої доби, за даними МВС, з Великописарівської громади, що на прикордонні, евакуювали ще 190 людей, серед них — 26 дітей. 14 березня з небезпечної території було вивезено близько 90 людей.

Головне