Росіяни намагаються бити по газовій інфраструктурі України, - Гринчук

Росіяни намагаються бити по газовій інфраструктурі України, - Гринчук

Російські окупанти намагаються атакувати газову інфраструктуру України, однак наразі ситуація стабільна. Про це в ефірі "Ми-Україна" розповіла заступниця міністра енергетики Світлана Гринчук.

За її словами, під час останньої атаки ворог намагався пошкодити газову інфраструктуру України, однак його задум не вдався.

"Ворог постійно атакує також і об'єкти газової інфраструктури. І на жаль сьогодні також була спроба атак на ці об'єкти. На сьогоднішній день як фізичний захист, так і системи протиповітряної оборони ми також спрямовуємо і на ці об'єкти, розуміючи, що газ для нас є критично важливим і нам потрібно, щоб вся газотранспортна система, і газовидобуток, і сховища функціонували в нормальному режимі. Так само накопичуємо обладнання для швидких ремонтів, тому що розуміємо, що можуть бути пошкодження", - зазначила Гринчук.

Водночас вона додала, що Україна усіма силами намагається захистити газову інфраструктуру.

"Ми намагаємося всіма силами захистити на сьогоднішній день газову інстраструктур. З газовою галуззю ситуація стабільна і ми робимо все можливе для того, щоб до підготовки до зими у нас накопичення були відповідними, яких достатньо буде для проходження опалювального сезону, проходження зими", - наголосила заступниця міністра енергетики.

Як повідомляли "Ми-Україна", раніше Світлана Гринчук заявила, що говорити про обмеження у роботі енергосистеми у зимовий період поки зарано.

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.