росія точно не планує зупинятися сама, - Умєров на відкритті 17-го Рамштайну

росія точно не планує зупинятися сама, - Умєров на відкритті 17-го Рамштайну

Міністр оборони України Рустем Умєров заявив на відкритті 17-ї Контактної групи "Рамштайн", що росія точно не планує зупинятися сама у війні проти України, оскільки розуміє тільки силу.

Про відповідну заяву повідомила пресслужба Міністерства оборони України в Telegram-каналі. За його словами, з моменту проведення останньої зустрічі у рамках формату Рамштайн, тобто шість тижнів тому, росія втратила ще майже 36 тис. військових.

При цьому завдяки зброї, яку передали партнери Україні - системам HIMARS, ракетам Stormshadow, SCALP, ATACMS, танкам Abrams, Challenger, Leopard, - ситуація на лінії фронту почала змінюватись. Крім того, передання Збройним силам України зброї, яка стосується артилерії, бронетехніки, авіації, ВМС, ІТ та розмінування, допоможуть захистити життя мільйонів цивільних українських громадян.

Умєров додав, що люди, які залишили країну внаслідок повномасштабного російського вторгнення, прагнуть, аби настав день, коли вони зможуть повернутися додому, відбудувати свої оселі та возз'єднатися з сім'ями.

Міністр також висловив подку своїм колегам за щоденні зусилля з допомоги Україні. Також особиста роль і залучення голови Пентагону Ллойда Остіна у головування на зустрічах у рамках Рамштайну є неоціненними.

Наразі в роботі зустрічі у форматі Рамштайн взяли участь голови Міністерств оборони понад 50 держав світу.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, голова Пентагону Ллойд Остін на зустрічі у форматі "Рамштайн" закликав надати Україні засоби протиповітряної оборони, аби захистити цивільне населення України в зимовий період.

Головне