Росія повністю зруйнувала Трипільську ТЕС, - "Центренерго"

Росія повністю зруйнувала Трипільську ТЕС, -

Протягом ночі на 11 квітня російські війська здійснили атаку, що призвела до повного зруйнування Трипільської теплоелектростанції на Київщині.

Про це повідомив голова наглядової ради "Центренерго" Андрій Гота у коментарі для "Інтерфакс-Україна".

Після попадання снарядів розпочалася сильна пожежа в турбінному цеху. В даний момент на підприємстві проводяться роботи з гасіння пожежі. Жертв серед працівників немає.

Міський голова Українки на Київщині Олександр Туренко закликав місцевих мешканців "щільно зачинити вікна у своїх будинках, щоб уникнути вдихання шкідливих продуктів горіння". Пізніше він відредагував свій пост, залишивши лише заклик зарядити пристрої та запастися водою.

Нагадаємо, російське окупаційне військо у ніч на 11 квітня скерувало по території Київської області як ракетне озброєння, так і дрони-камікадзе. Як розповів керівник Київської ОВА Руслан Кравченко, повітряна тривога тривала понад п'ять 5 годин. Інформація щодо травмованих або загиблих до КОВА не надходила. 

Перед цим у ДТЕК повідомили, що дві теплоелектростанції компанії були атаковані росією, що призвело до серйозних пошкоджень обладнання підприємств.

Як писав "Ми-Україна" раніше, Зеленський прибув до Литви для участі в саміті Триморʼя.

Головне