"росія має бути зруйнована": латвійський лідер закликав не боятися проводити червоні лінії для рф

Україна має вийти з цієї війни переможницею, натомість "росія має бути зруйнована". Допис із таким змістом опублікував президент Латві́йської Республіки Едгарс Рінкевичс.

Він наголосив, що повною мірою поділяє позицію свого французького колеги Еммануеля Макрона. 

"Ми не повинні проводити червоні лінії для себе, ми повинні проводити червоні лінії для росії, і ми не повинні боятися їх проводити. Україна має перемогти, росію треба перемогти. Russia delenda est!", - написав Рінкевичс.

Фраза "Russia delenda est" - це парафраз латинського висловлювання Carthago delenda est – "Карфаген має бути зруйнований".

Нагадаємо, до цього у Литві підтримали ідею президента Франції Еммануеля Макрона щодо відправлення військ західних країн в Україну. Як зазначив голова литовського МЗС Габріелюс Ландсбергіс, нині в Україні вирішується доля усієї Європи.

Як писав "Ми-Україна" раніше, президент Франції Еммануель Макрон відповів на "ядерні" погрози російського диктатора Володимира Путіна. Він наголосив, що "недоречно погрожувати, коли у нас є ядерна зброя". Французький лідер також зауважив, що що не розмовляв із керівником Кремля вже кілька місяців, але такий діалог був, "коли це було необхідно".

Головне